Čas na serveru 22:44:51

Karel Chaba
Belveder

Id: 402102

Belveder

  •  / Belveder / Karel Chaba
  •  / Belveder / Karel Chaba
  •  / Belveder / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 19,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:

24 000