Čas na serveru 04:33:53

Karel Chaba
Benátky

Id: 285710

Benátky

  •  / Benátky / Karel Chaba
  •  / Benátky / Karel Chaba
  •  / Benátky / Karel Chaba
  •  / Benátky / Karel Chaba
  •  / Benátky / Karel Chaba

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1133x

Vyvolávací cena:

11 500