Čas na serveru 23:05:30

Karel Chaba
Boulevard

Id: 469405

Boulevard

  •  / Boulevard / Karel Chaba
  •  / Boulevard / Karel Chaba
  •  / Boulevard / Karel Chaba

olej/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1896x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 55