Čas na serveru 00:13:47

Karel Chaba
Brána 94 někam

Id: 366401

Brána 94 někam

  •  / Brána 94 někam / Karel Chaba

olej/plátno/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, značeno vlevo nahoře, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:

23 000