Čas na serveru 10:54:32

Karel Chaba
Brána 94 někam

Id: 366401

Brána 94 někam

  •  / Brána 94 někam / Karel Chaba

olej/plátno/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, značeno vlevo nahoře, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 228x

Vyvolávací cena:

23 000

2022,07-1,18,20,05,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu