Čas na serveru 03:35:11

Karel Chaba
Čertovka

Id: 510904

Čertovka

  •  / Čertovka / Karel Chaba
  •  / Čertovka / Karel Chaba
  •  / Čertovka / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 58 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena:

96 000

Účastníci: 19

Příhozy: 88