Čas na serveru 04:11:57

Karel Chaba
Čertovka

Id: 510904

Čertovka

  •  / Čertovka / Karel Chaba
  •  / Čertovka / Karel Chaba
  •  / Čertovka / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 58 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1082x

Vyvolávací cena:

54 000

2024,06-1,25,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 49