Čas na serveru 15:29:17

Karel Chaba
Čůrající fontána

Id: 197505

Čůrající fontána

  •  / Čůrající fontána / Karel Chaba

malba/plátno, rozměr 23,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2317x

Vyvolávací cena:
2 800

23 000