Čas na serveru 09:48:25

Karel Chaba
Dva stromy

Id: 279004

Dva stromy

  •  / Dva stromy / Karel Chaba
  •  / Dva stromy / Karel Chaba
  •  / Dva stromy / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:

39 000