Čas na serveru 01:05:54

Karel Chaba
Dvě hrušky

Id: 426701

Dvě hrušky

  •  / Dvě hrušky / Karel Chaba
  •  / Dvě hrušky / Karel Chaba
  •  / Dvě hrušky / Karel Chaba

olej/karton, rozměr 20 x 20 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 507x

Vyvolávací cena:

32 800