Čas na serveru 07:34:20

Karel Chaba
Hlava

Id: 122105

Hlava

  •  / Hlava / Karel Chaba
  •  / Hlava / Karel Chaba
  •  / Hlava / Karel Chaba

olej/dřevěná deska, rozměr 43,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na lištách, prasklinky v obraze, původní stav

zobrazeno: 1840x

Vyvolávací cena:

24 000