Čas na serveru 00:59:00

Karel Chaba
Jižně od Jižního Města

Id: 197508

Jižně od Jižního Města

  •  / Jižně od Jižního Města / Karel Chaba

malba/deska (dřevěná), rozměr cca 80 x 49 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně popis, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2676x

Vyvolávací cena:
7 500

42 000