Čas na serveru 14:58:00

Karel Chaba
Kaktus

Id: 197501

Kaktus

  •  / Kaktus / Karel Chaba
  •  / Kaktus / Karel Chaba
  •  / Kaktus / Karel Chaba

malba/plátno/karton, rozměr 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:

12 500