Čas na serveru 04:56:48

Karel Chaba
Karlův most

Id: 1485

Karlův most

  •  / Karlův most / Karel Chaba
  •  / Karlův most / Karel Chaba

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2612x

Vyvolávací cena:
1 200

9 000