Čas na serveru 15:09:08

Karel Chaba
Krásná vyhlídka

Id: 207001

Krásná vyhlídka

  •  / Krásná vyhlídka / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 8578x

Vyvolávací cena:
11 000

180 000

Účastníci: 22

Příhozy: 111