Čas na serveru 04:10:27

Karel Chaba
Ležící

Id: 256501

Ležící

  •  / Ležící / Karel Chaba
  •  / Ležící / Karel Chaba
  •  / Ležící / Karel Chaba

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu cca 24 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1494x

Vyvolávací cena:
2 200

8 000