Čas na serveru 04:06:49

Karel Chaba
Milenci

Id: 373701

Milenci

  •  / Milenci / Karel Chaba
  •  / Milenci / Karel Chaba
  •  / Milenci / Karel Chaba

tempera/papír, rozměr ve výřezu 40 x 55,5 cm, značeno datováno vlevo dole, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz pochází přímo z rodiny autora

zobrazeno: 1288x

Vyvolávací cena:
4 900

30 100