Čas na serveru 09:34:24

Karel Chaba
Milenci

Id: 114502

Milenci

  •  / Milenci / Karel Chaba
  •  / Milenci / Karel Chaba
  •  / Milenci / Karel Chaba
  •  / Milenci / Karel Chaba

kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 16/60, vlevo nahoře signováno v tisku a datováno 77, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1721x

Vyvolávací cena:

3 600