Čas na serveru 01:32:29

Karel Chaba
Na Čertovce

Id: 211706

Na Čertovce

  •  / Na Čertovce / Karel Chaba
  •  / Na Čertovce / Karel Chaba
  •  / Na Čertovce / Karel Chaba

pastel/papír, rozměr ve výřezu 56 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2862x

Vyvolávací cena:

43 000

Účastníci: 18

Příhozy: 68