Čas na serveru 00:15:11

Karel Chaba
Nábřeží

Id: 59608

Nábřeží

  •  / Nábřeží / Karel Chaba
  •  / Nábřeží / Karel Chaba
  •  / Nábřeží / Karel Chaba
  •  / Nábřeží / Karel Chaba

olej/plátno/karton, velikost malby 28,5 x 24 cm, signováno uprostřed dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 3503x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 53