Čas na serveru 15:17:02

Karel Chaba
Papušek

Id: 197502

Papušek

  •  / Papušek / Karel Chaba
  •  / Papušek / Karel Chaba
  •  / Papušek / Karel Chaba

malba/plátno/překližka, rám je součástí díla, rozměr celkový 20 x 15 cm, signováno uprostřed dole, lokální oděrky na rámu

zobrazeno: 1996x

Vyvolávací cena:
3 800