Čas na serveru 08:26:53

Karel Chaba
Perspektiva

Id: 354706

Perspektiva

  •  / Perspektiva / Karel Chaba
  •  / Perspektiva / Karel Chaba

akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně včetně datace, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2213x

Vyvolávací cena:

10 000