Čas na serveru 21:18:43

Karel Chaba
Platan na Velkopřevorském náměstí

Id: 285704

  •  / Platan na Velkopřevorském náměstí / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 5528x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 71