Čas na serveru 07:38:27

Karel Chaba
Pod stromem

Id: 46808

Pod stromem

  •  / Pod stromem / Karel Chaba
  •  / Pod stromem / Karel Chaba
  •  / Pod stromem / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 23 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, olištováno, původní stav

zobrazeno: 2285x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 50