Čas na serveru 22:59:53

Karel Chaba
Pohled z Karlova mostu

Id: 439102

Pohled z Karlova mostu

  •  / Pohled z Karlova mostu / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 64