Čas na serveru 03:31:25

Karel Chaba
Pohled z okna

Id: 35004

Pohled z  okna

  •  / Pohled z  okna / Karel Chaba

kombinovaná technika/deska, rozměr 14 x 14 cm, signováno na zadní straně, datováno 64, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2596x

Vyvolávací cena:

3 650