Čas na serveru 22:41:35

Karel Chaba
Portrét

Id: 247204

Portrét

  •  / Portrét / Karel Chaba
  •  / Portrét / Karel Chaba
  •  / Portrét / Karel Chaba

malba/kvaš?/lepenka, rozměr cca 21 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1082x

Vyvolávací cena:

4 100