Čas na serveru 10:49:49

Karel Chaba
Pražské střechy

Id: 1443

Pražské střechy

  •  / Pražské střechy / Karel Chaba

suchá jehla/akvarel/papír, velikost malby 29,5 x 41,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 95, lehce zvlněný papír, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 4044x

Vyvolávací cena:
1 200

1 900