Čas na serveru 04:17:34

Karel Chaba
Pražský motiv

Id: 1265

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Karel Chaba

tempera/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2078x

Vyvolávací cena:

25.8.2014, 21:08:00

24.8.2014 11:04 3 500 Kč