Čas na serveru 03:04:13

Karel Chaba
Řeka

Id: 316607

Řeka

  •  / Řeka / Karel Chaba
  •  / Řeka / Karel Chaba
  •  / Řeka / Karel Chaba

ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr tisku 34,5 x 25 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, původem z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1054x

Vyvolávací cena:
1 800