Čas na serveru 06:44:56

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

Růžový mrak

  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2292x

Vyvolávací cena:
15 000

46 000

2019,09-1,05,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu