Čas na serveru 06:33:39

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

Růžový mrak

  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5072x

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

Příhozy: 63