Čas na serveru 14:05:08

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 163406

Růžový mrak

  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba
  •  / Růžový mrak / Karel Chaba

malba plátno, rozměr 81 x 54 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně. olištováno

zobrazeno: 4146x

Vyvolávací cena:

77 000

Příhozy: 69