Čas na serveru 00:14:25

Karel Chaba
S květinou

Id: 240407

S květinou

  •  / S květinou / Karel Chaba
  •  / S květinou / Karel Chaba
  •  / S květinou / Karel Chaba

tempera/papír, rozměr viditelný 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1962x

Vyvolávací cena:

26 000