Čas na serveru 06:20:57

Karel Chaba
Smutná zahrada

Id: 134014

Smutná zahrada

  •  / Smutná zahrada / Karel Chaba

olej/dřevo, rozměr 40,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1606x

Vyvolávací cena:

21 000