Čas na serveru 03:57:34

Karel Chaba
Staropražské zákoutí

Id: 109001

Staropražské zákoutí

  •  / Staropražské zákoutí / Karel Chaba

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1411x

Vyvolávací cena:

18 500