Čas na serveru 11:50:21

Karel Chaba
Strom

Id: 330414

Strom

  •  / Strom / Karel Chaba
  •  / Strom / Karel Chaba
  •  / Strom / Karel Chaba

olej/sololit, rozměr 16,5 x 16 cm, značeno a datováno v horní části, rámováno

zobrazeno: 2572x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 18