Čas na serveru 01:10:22

Karel Chaba
U kostela

Id: 354705

U kostela

  •  / U kostela / Karel Chaba
  •  / U kostela / Karel Chaba

ručně kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 41,5 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 639x

Vyvolávací cena: