Čas na serveru 08:52:00

Karel Chaba
U Mánesa

Id: 448501

U Mánesa

  •  / U Mánesa / Karel Chaba
  •  / U Mánesa / Karel Chaba

olej/dřevotříska, rozměr 14 x 9,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 709x

Vyvolávací cena:

21 029

Příhozy: 50