Čas na serveru 23:50:11

Karel Chaba
U parku

Id: 493501

U parku

  •  / U parku / Karel Chaba
  •  / U parku / Karel Chaba
  •  / U parku / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1718x

Vyvolávací cena:
12 000

65 000

Účastníci: 23

Příhozy: 57