Čas na serveru 03:38:45

Karel Chaba
U Vltavy

Id: 18724

U Vltavy

  •  / U Vltavy / Karel Chaba
  •  / U Vltavy / Karel Chaba
  •  / U Vltavy / Karel Chaba
  •  / U Vltavy / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 52 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 85, obraz v dobrém stavu, zcela zničený rám

zobrazeno: 2869x

Vyvolávací cena:

32 000