Čas na serveru 04:28:42

Karel Chaba
Věže

Id: 187622

Věže

  •  / Věže / Karel Chaba
  •  / Věže / Karel Chaba
  •  / Věže / Karel Chaba

akvarelem kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno, datováno a číslováno 5/20 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1274x

Vyvolávací cena:

6 100