Čas na serveru 18:49:33

Karel Chaba
Věže

Id: 290506

Věže

  •  / Věže / Karel Chaba
  •  / Věže / Karel Chaba
  •  / Věže / Karel Chaba

akryl/plátno/karton, rozměr 28 x 22,5 cm, značeno a pospáno na zadní straně, výstavní razítko na zadní straně, autorsky rámováno

zobrazeno: 1678x

Vyvolávací cena:
4 800

46 000

Příhozy: 54