Čas na serveru 03:21:58

Karel Chaba
Z Kampy

Id: 289210

Z Kampy

  •  / Z Kampy / Karel Chaba
  •  / Z Kampy / Karel Chaba
  •  / Z Kampy / Karel Chaba

malba/deska, rozměr 9,8 x 12 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 12555x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 66