Čas na serveru 00:38:01

Karel Chaba
Z Malé Strany

Id: 109002

Z Malé Strany

  •  / Z Malé Strany / Karel Chaba

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1637x

Vyvolávací cena:

26 000