Čas na serveru 03:37:24

Karel Chaba
Zahradní opojení

Id: 1595

Zahradní opojení

  •  / Zahradní opojení / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr plátna 41,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace 62, olištováno, drobné oděrky na malbě, původní stav

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:
7 500

15 500