Čas na serveru 13:45:06

Karel Chaba
Židle pod věží

Id: 211707

Židle pod věží

  •  / Židle pod věží / Karel Chaba

malba/dřevěná deska, rozměr oválu 57,5 x 16 cm, značeno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:

18 500