Čas na serveru 04:52:14

Karel Chaba
Znalkyně umění

Id: 197503

Znalkyně umění

  •  / Znalkyně umění / Karel Chaba

malba/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, papír lokálně v minulosti pomačkán, pravděpodobně před malbou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

17 000