Čas na serveru 23:36:50

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

Znamení lásky

  •  / Znamení lásky / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

zobrazeno: 22073x

Vyvolávací cena:

85 000

Příhozy: 67