Čas na serveru 00:59:48

Karel (Charles) Černý
Zámecké schody

Id: 260804

Zámecké schody

  •  / Zámecké schody / Karel (Charles) Černý

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 y 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 13642x

Vyvolávací cena:
1 200

8 000