Čas na serveru 06:35:45

Karel (Charles) Černý
Zámecké schody

Id: 260804

Zámecké schody

  •  / Zámecké schody / Karel (Charles) Černý

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 y 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 351x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

2020,08-1,31,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu