Čas na serveru 14:18:33

Karel Demel
Ctitel

Id: 193611

Ctitel

  •  / Ctitel / Karel Demel
  •  / Ctitel / Karel Demel
  •  / Ctitel / Karel Demel
  •  / Ctitel / Karel Demel

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1247x

Vyvolávací cena:

2 902