Čas na serveru 01:38:48

Karel Demel
Dívka

Id: 1506

Dívka

  •  / Dívka / Karel Demel

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 70 x 100 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2706x

Vyvolávací cena:

10 000