Čas na serveru 01:58:29

Karel Demel
Konvolut pěti kusů

Id: 194821

Konvolut pěti kusů

  •  / Konvolut pěti kusů / Karel Demel

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu každého cca 19 x 17,5 cm, signováno, datováno a číslováno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena: